Blog

Nabídka práce: Kompletace dílů pro strojírenství

Hledáme kolegu - technický typ, pro kompletaci dílů pro strojírenství.

Jedná se o fyzicky nenáročnou práci.

Potřebná je pečlivost a smysl pro kvalitu.

Práce je různorodá, vyrábíme bezpečnostní komponenty pro stroje a komponenty pro automatizaci.

Znalost elektro vítáme.

  • Lokalita: Břeclav-Poštorná
  • Úvazek: Hlavní pracovní poměr
  • Pracovní doba: 8:00 - 16:30 hod
  • Plat: od 20 000 Kč

Číst dál:

LED varovná a oznamovací signální světla

LED varovná a oznamovací signální světlaAť už na dopravním semaforu nebo v provozu na zařízeních a strojích svítí zelená barva, neznamená to nic jiného, než že vše běží podle plánu a vše je v pořádku. Komplexní program varovných a oznamovacích signálních světel japonského výrobce Patlite nabízí společnost Teprostroj s.r.o.

Patlite sází u světelné a signalizační techniky pro stroje na LEDs. LED technika vykazuje nesporné výhody v životnosti, úsporách energie, odolnosti proti vibracím a hřání. Životnost jedné LED je cca 100 000 hodin, což odpovídá asi 11 letům provozu. Ke specialitám firmy Patlite patří beze sporu speciální hybridní hranolové vybroušení čoček pro dosažení maximální intenzity svitu.

Číst dál:

LED signalizace a osvětlení strojů

LED signalizace a osvětlení strojů

Varovná a signální světla jsou již dnes v průmyslu nepostradatelnou součástí každého automatizovaného procesu. Dobrým základem jsou spolehlivé, nízkoenergetické a ekologické signalizační zařízení. LEDs jako zdroje světla tyto všechny vlastnosti nabízejí.

Signální světla japonského výrobce Patlite se vyznačují optimálním využitím světelného zdroje, čehož je dosaženo dvojitým reflexním systémem a využitím vysoce svítivých LEDs. Dalšími vlastnostmi těchto produktů jsou bezúdržbovost, dlouhá životnost, nízká spotřeba, vysoká kvalita a nadstandartní design. K portfoliu výrobků firmy Patlite patří signální sloupy o průměru 25-100 mm, rotační majáky, půlkruhové nástěnné signální světla a zvuková signalizace. Nespornou výhodou signalizace od firmy Patlite je použití LEDs s dlouhou životností nejméně 100 000 h, což odpovídá asi 11 letům provozu. Spotřeba energie jedné Patlite LED je 15 kW za rok.

Číst dál:

Kontaktní formulář